Akce Tip
  • 1 z 4
 

Combino savana sestava

 

Combino savana sestava

3 díly | 

Tuto unikátní variabilní sedací soupravu snadno přizpůsobíte každému prostoru. Výplet savana je z půlkulatého umělého ratanu, který je k nerozeznání od přírodního.

Dostupnost Skladem
28 770 Kč
Na splátky již od 980 Kč
   
Značka Terassa Life
Kategorie Sedací soupravy
 


POPIS PRODUKTU
 

Combino savana  je unikátní zahradní sedací souprava.

Jednotlivé díly Combino jsou lehké, a proto je manipulace s nimi velmi snadná. Combino savana je vyrobeno z vysoce kvalitního polyratanu na konstrukci z odolného nerezavějícího duralu, takže ho bez obav můžete nechat venku po celý rok. Potahy jsou snímatelné a mohou prát v pračce na 30 stupňů aniž by ztratily své unikátní vlastnosti.

Sedací souprava je ručeně vypletena polyratanem v barvě savana a doplněna pohodlným 12 cm vysokým polstrováním. Dekorativní polštářky v různých barvách si můžete dokoupit v kategorii Doplňky.

Combino je zahradní nábytek, z kterého se můžete radovat na zahradě, ale i v interiéru. Combino se nikdy neomrzí!

 
SESTAVA OBSAHUJE:
  • 2x Rohové křeslo Combino včetně polstrování
  • Stolek Combino obdélníkový vyšší se skleněnou deskou

 

DALŠÍ NÁBYTEK Z TÉTO KOLEKCE  | ZPĚT K MENU 

  • Ratanový zahradní nábytek Úložný box savana
  • Ratanový zahradní nábytek Fiesta savana 6
  • Ratanový zahradní nábytek Křeslo Combino savana
  • Ratanový zahradní nábytek lehátka Bikini savana set 2
  • Ratanový zahradní nábytek sedací sestava Combino savana 7
  • Ratanový zahradní nábytek rovný vysoký květináč

VLASTNOSTI A POUŽÍVANÝ MATERIÁL  | ZPĚT K MENU 

Vlastnosti
Terassa-Vlastnosti-mobilni

ROZMĚRY  | ZPĚT K MENU 

 

UŽITEČNÉ DOPLŇKY | ZPĚT K MENU 

plachta
OCHRANNÁ PLACHTA Z NEPROMOKAVÉHO MATERIÁLU

 

Zahraní nábytek Terassa Life můžete bez problémů nechat venku po celý rok. Pokud ale i přesto chcete mít možnost nábytek ještě víc ochránit, nabízíme krycí plachty z lehkého nepromokavého materiálu.

Ochrannou plachtu můžete využijít pro zakrytí nábytku nejen, když jej dlouhodobě nepoužíváte, ale hodí se i v období letních bouřek doprovázených krupobitím.

Pro použití plachty stačí přisunout nábytek těsně k sobě a plachtu navléknout přes celou sestavu. Kompletní sortiment plachet naleznete v kategorii DOPLŇKY.


combino-klip
SPOJOVACÍ KLIPY

 

Spojovací klipy jsou užitečným doplňkem k sedacím soupravám, které chcete umístit na hladkou podlahu. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, jedním klipem spojíte dva jednotlivé díly sedací soupravy. Spojovací klipy můžete dle potřeby přikoupit v kategorii DOPLŇKY.

U sedacích souprav v plochém výpletu se díly spojují za spodní částk konstrukce. Dva díly nadzvednete s klip nasunete na jeden a pak na druhý modul.

Sedací soupravy z půlkulatého výpletu a veškeré sedací soupravy v provedení XL mají díky speciálním pásům konstrukci přístupnou i v horní části modulu pod sedákem, díky tomu je možné díly spojit velmi jednoduše.


protiskluzka
PROTISKLUZOVÉ PODLOŽKY

 

Protiskluzové podložky jsou užitečným doplňkem k sedacím soupravám, které jsou zakončené dílem bez boční opěrky. Podložku snadno umístíte pod polstr a zabráníte tak jeho posouvání. Protiskluzové podložky můžete zakoupit v kategorii DOPLŇKY.

Protiskluzové podložky využijete zejména u sedacích souprav v plochém výpletu, které jsou celé vypletené. Sedací soupravy z půlkulatého výpletu a veškeré sedací soupravy v provedení XL jsou v místě pod polstrem opatřeny speciálními pásy, na kterých polstry drží i bez použití protiskluzové podložky.

Hmotnost 50 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace