Akce Tip
  • 1 z 4
 

Combino savana sestava

 

Combino savana sestava

3 díly | 

Tuto unikátní variabilní sedací soupravu snadno přizpůsobíte každému prostoru. Výplet savana je z půlkulatého umělého ratanu, který je k nerozeznání od přírodního.

Dostupnost Momentálně nedostupné
28 770 Kč
   
Značka Terassa Life
Kategorie Sedací soupravy
 


POPIS PRODUKTU
 

Combino savana  je unikátní zahradní sedací souprava.

Jednotlivé díly Combino jsou lehké, a proto je manipulace s nimi velmi snadná. Combino savana je vyrobeno z vysoce kvalitního polyratanu na konstrukci z odolného nerezavějícího duralu, takže ho bez obav můžete nechat venku po celý rok. Potahy jsou snímatelné a mohou prát v pračce na 30 stupňů aniž by ztratily své unikátní vlastnosti.

Sedací souprava je ručeně vypletena polyratanem v barvě savana a doplněna pohodlným 12 cm vysokým polstrováním. Dekorativní polštářky v různých barvách si můžete dokoupit v kategorii Doplňky.

Combino je zahradní nábytek, z kterého se můžete radovat na zahradě, ale i v interiéru. Combino se nikdy neomrzí!

 
SESTAVA OBSAHUJE:
  • 2x Rohové křeslo Combino včetně polstrování
  • Stolek Combino obdélníkový vyšší se skleněnou deskou

 

DALŠÍ NÁBYTEK Z TÉTO KOLEKCE  | ZPĚT K MENU 

  • Ratanový zahradní nábytek Úložný box savana
  • Ratanový zahradní nábytek Fiesta savana 6
  • Ratanový zahradní nábytek Křeslo Combino savana
  • Ratanový zahradní nábytek lehátka Bikini savana set 2
  • Ratanový zahradní nábytek sedací sestava Combino savana 7
  • Ratanový zahradní nábytek rovný vysoký květináč

VLASTNOSTI A POUŽÍVANÝ MATERIÁL  | ZPĚT K MENU 

Vlastnosti
Terassa-Vlastnosti-mobilni

ROZMĚRY  | ZPĚT K MENU 

 

UŽITEČNÉ DOPLŇKY | ZPĚT K MENU 

plachta
OCHRANNÁ PLACHTA Z NEPROMOKAVÉHO MATERIÁLU

 

Zahraní nábytek Terassa Life můžete bez problémů nechat venku po celý rok. Pokud ale i přesto chcete mít možnost nábytek ještě víc ochránit, nabízíme krycí plachty z lehkého nepromokavého materiálu.

Ochrannou plachtu můžete využijít pro zakrytí nábytku nejen, když jej dlouhodobě nepoužíváte, ale hodí se i v období letních bouřek doprovázených krupobitím.

Pro použití plachty stačí přisunout nábytek těsně k sobě a plachtu navléknout přes celou sestavu. Kompletní sortiment plachet naleznete v kategorii DOPLŇKY.


combino-klip
SPOJOVACÍ KLIPY

 

Spojovací klipy jsou užitečným doplňkem k sedacím soupravám, které chcete umístit na hladkou podlahu. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, jedním klipem spojíte dva jednotlivé díly sedací soupravy. Spojovací klipy můžete dle potřeby přikoupit v kategorii DOPLŇKY.

U sedacích souprav v plochém výpletu se díly spojují za spodní částk konstrukce. Dva díly nadzvednete s klip nasunete na jeden a pak na druhý modul.

Sedací soupravy z půlkulatého výpletu a veškeré sedací soupravy v provedení XL mají díky speciálním pásům konstrukci přístupnou i v horní části modulu pod sedákem, díky tomu je možné díly spojit velmi jednoduše.


protiskluzka
PROTISKLUZOVÉ PODLOŽKY

 

Protiskluzové podložky jsou užitečným doplňkem k sedacím soupravám, které jsou zakončené dílem bez boční opěrky. Podložku snadno umístíte pod polstr a zabráníte tak jeho posouvání. Protiskluzové podložky můžete zakoupit v kategorii DOPLŇKY.

Protiskluzové podložky využijete zejména u sedacích souprav v plochém výpletu, které jsou celé vypletené. Sedací soupravy z půlkulatého výpletu a veškeré sedací soupravy v provedení XL jsou v místě pod polstrem opatřeny speciálními pásy, na kterých polstry drží i bez použití protiskluzové podložky.

Hmotnost 50 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace