Tanganika

 

Luxusní sedací souprava

Komfort pro každou chvíli

Elegantní a moderní linie dělají ze zahradní sedací soupravy Tanganika luxusní a prostorné posezení, které zároveň nabízí výhody rohové pohovky. Nechte se obklopit nekonečným pohodlím.

 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 133 790 Kč
Ušetříte 78 800 Kč (–59 %)
54 990 Kč
   
Kategorie Rohové sedací soupravy
 


POPIS PRODUKTU
 

Tanganika je moderní sedací souprava, která vynikne zejména ve větších prostorách. Jednoduché a přitom nápadné linie zvou k prostornému a velmi pohodlnému posezení. Tanganiku můžete snadno sestavit do rohové sedačky nebo z ní vytvořit klasickou pohovku a volně stojící křeslo. Souprava je doplněna podnožkou.

Zahradní nábytek Tanganika je vyroben z vysoce kvalitní venkovní látky, která je na odolné konstrukci z nerezavějícího duralu. Výplň z rychleschnoucí pěny umožňuje sedací soupravu umístit do exterieru.

 
SESTAVA OBSAHUJE:
  • 3x Rohový díl
  • 2x Středový díl
  • 1x Podnožka
Ratanový zahradní nábytek předváděcí místnost osobní návštěva
 
 
 

VLASTNOSTI A POUŽÍVANÝ MATERIÁL | ZPĚT K MENU

Tanganika-vlastnosti (003)
Terassa-Vlastnosti-mobilni

ROZMĚRY | ZPĚT K MENU

Tanganika-rozmery (005)

UŽITEČNÉ DOPLŇKY | ZPĚT K MENU

Ratanový zahradní nábytek ochranná plachta na nábytek
OCHRANNÁ PLACHTA Z NEPROMOKAVÉHO MATERIÁLU

 

Zahraní nábytek Terassa Life můžete bez problémů nechat venku po celý rok. Pokud ale i přesto chcete mít možnost nábytek ještě víc ochránit, nabízíme krycí plachty z lehkého nepromokavého materiálu.

Ochrannou plachtu můžete využijít pro zakrytí nábytku nejen, když jej dlouhodobě nepoužíváte, ale hodí se i v období letních bouřek doprovázených krupobitím.

Pro použití plachty stačí přisunout nábytek těsně k sobě a plachtu navléknout přes celou sestavu. Kompletní sortiment plachet naleznete v kategorii DOPLŇKY.


 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace