Tanganika

 

Luxusní sedací souprava

Komfort pro každou chvíli

Elegantní a moderní linie dělají ze zahradní sedací soupravy Tanganika luxusní a prostorné posezení, které zároveň nabízí výhody rohové pohovky. Nechte se obklopit nekonečným pohodlím.

PRŮVAN VE SKLADU
Nakupujte výhodně do 24.9.2018
nebo do vyprodání zásob.

Dostupnost Skladem
89 990 Kč
Na splátky již od 2985 Kč
   
Kategorie Rohové sedací soupravy
 


POPIS PRODUKTU
 

Tanganika je moderní sedací souprava, která vynikne zejména ve větších prostorách. Jednoduché a přitom nápadné linie zvou k prostornému a velmi pohodlnému posezení. Tanganiku můžete snadno sestavit do rohové sedačky nebo z ní vytvořit klasickou pohovku a volně stojící křeslo. Souprava je doplněna podnožkou.

Zahradní nábytek Tanganika je vyroben z vysoce kvalitní venkovní látky, která je na odolné konstrukci z nerezavějícího duralu. Výplň z rychleschnoucí pěny umožňuje sedací soupravu umístit do exterieru.

 
SESTAVA OBSAHUJE:
  • 3x Rohový díl
  • 2x Středový díl
  • 1x Podnožka
Ratanový zahradní nábytek předváděcí místnost osobní návštěva
 
 
 

VLASTNOSTI A POUŽÍVANÝ MATERIÁL | ZPĚT K MENU

Tanganika-vlastnosti (003)
Terassa-Vlastnosti-mobilni

ROZMĚRY | ZPĚT K MENU

Tanganika-rozmery (005)

UŽITEČNÉ DOPLŇKY | ZPĚT K MENU

Ratanový zahradní nábytek ochranná plachta na nábytek
OCHRANNÁ PLACHTA Z NEPROMOKAVÉHO MATERIÁLU

 

Zahraní nábytek Terassa Life můžete bez problémů nechat venku po celý rok. Pokud ale i přesto chcete mít možnost nábytek ještě víc ochránit, nabízíme krycí plachty z lehkého nepromokavého materiálu.

Ochrannou plachtu můžete využijít pro zakrytí nábytku nejen, když jej dlouhodobě nepoužíváte, ale hodí se i v období letních bouřek doprovázených krupobitím.

Pro použití plachty stačí přisunout nábytek těsně k sobě a plachtu navléknout přes celou sestavu. Kompletní sortiment plachet naleznete v kategorii DOPLŇKY.


 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace