Akce
  • 1 z 5
 

Plantino 2 + 2 - jahody

 

Převrácený květináč

Nejsnazší způsob na světě, jak pěstovat vlastní jahody v BIO kvalitě. Využijte výhodný set 2 + 2 zdarma. Sklidit můžete až 15 kg jahod z každého převráceného květináče.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 396 Kč
Ušetříte 198 Kč (–50 %)
198 Kč
   
Kategorie OSTATNÍ VYBAVENÍ
 


POPIS PRODUKTU
 

Plantino je originální a jednoduchý způsob, jak pěstovat čerstvé jahody i když nemáte záhon. Stačí trocha běžné hlíny a sazeničky a máte vlastní zahrádku. Plantino nezabírá téměř žádné místo. Zavěsit ho můžete na balkon, terasu nebo zahradu. S minimální péčí budete sklízet zdravé a čerstvé jahody v bio kvalitě celé léto. S Plantinem zapomeňte na bolavá záda. Mezi rostlinky se nedostane žádný plevel a tak Plantino nevyžaduje pletí. Při sklizni se navíc nemusíte ohýbat. Plantino můžete využít také pro pěstování bylinek, salátů atd. Zemina a sazeničky nejsou součástí balení.

 
OBSAH BALENÍ:
  • 4x pěstební pytel Plantino
 
JAK FUNGUJE:

 

plachta
 

Jak Plantino funguje a proč je to tak snadné?

Plantino využívá gravitace a závlaha spolu s živinami se dostávají přímo ke kořenům rostlin. Plantino funguje jako malý skleník, a proto se v něm rostlinám velmi dobře daří. Plantino má dlouhou životnost, protože je vyrobeno z materiálů odolných proti UV záření a povětrnostním vlivům.

POSTUP:

1. Vsaďte sazeničky do otvorů.

2. Doplňte Plantino opatrně zeminou pomocí lopatky až po vrchní okraj.

3. Zalijte dostatkem vody.

Showroom_progress1_low
 
Vzorky wickeru a potahu_low_low 2
Hmotnost 0.2 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace