O nás

Showroom_progress1_low_188pxVzorky wickeru a potahu_low_188pxdodavame-na-slovensko-188x50

O nás

Terassa je česká firma se sídlem v Praze a distribucí po celé České republice a na Slovensku. Jsme hrdi na to, že můžeme našim zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní, nadčasový zahradní nábytek za bezkonkurenční ceny.

Rozšiřte svůj obývací pokoj ven, na čerstvý vzduch

Současným trendem je využít k odpočinku a relaxaci nejen pohodlný gauč v obývacím pokoji, ale i prostory na balkonech, terasách a zahradách. Vytvořit další příjemné místo, kde můžete posedět s rodinou a přáteli nebo si sami zalenošit pod širým nebem. Moderní zahradní nábytek z umělého ratanu je novinkou posledních let a stává se stále populárnějším díky svým unikátním vlastnostem a velkému výběru tvarů a barev. Stejně jako přírodní ratanový nábytek je i nábytek z umělého ratanu vyráběný ručně. Současné materiály jsou nejen velmi odolné, ale i estetické. Rozdíl mezi přírodním ratanem a umělým ratanem už prakticky nepoznáte ani na pohled ani při doteku.To je také důvodem, proč stále více našich zákazníků používá zahradní ratanový nábytek i v interiéru. Zejména rodiny s malými dětmi a domácími mazlíčky si jeho odolnost a pohodlí nemohou vynachválit. Ve srovnání s běžným nábytkem je téměř nezničitelný.

Všechno má svou cenu

Ceny kvalitního a hezkého zahradního nábytku z umělého ratanu jsou na trhu vysoké a není divu. Pokud si nábytek koupíte v kamenné prodejně, pak je v jeho ceně zahrnuta nejen cena za ruční výrobu a kvalitní materiál, ale také poplatky za design, velkoobchodní a maloobchodní marže, náklady na dopravu, skladování, místo na prodejně a plat prodavače, který Vás obslouží.

 

SETRIME_LAYOUT

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace